BioStar 1

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy w sieciowym systemie Suprema

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy w systemie BioStar 1 opartym na łączności IP, a także technologii zabezpieczeń biometrycznych. Większość urządzeń systemu zawiera skaner linii papilarnych palca oraz czytnik kart zbliżeniowych w celu dostarczenia wielopoziomowego uwierzytelniania. Jednakże urządzenia biometryczne Suprema zainstalowane na każdym przejściu pracują nie tylko jako czytniki linii papilarnych i kart zbliżeniowych, ale również jako inteligentne kontrolery dostępu.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy Suprema BioStar 1

Co nowego w ostatniej aktualizacji BioStar 1

Ostatnia wersja systemu BioStar 1 (1.93) pozwala dołączyć do istniejącej już instalacji urządzenia drugiej generacji na przykład : BioStation 2, BioStation A2, BioStation L2, BioEntry W2 i Secure I/O 2.
Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z czytników znacznie wydajniejszych i bardziej pojemnych.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy Suprema BioStar 1

Kontrola dostępu

BioStar 1 jest zaawansowanym oprogramowaniem pozwalającym na zarządzanie kontrolą dostępu, tudzież rejestracją czasu pracy. Co więcej mamożliwość integracji z urządzeniami firm trzecich i połączenie z systemami bezpieczeństwa zapewnia zwiększenie elastyczności i wszechstronności BioStara.

  • Administracja użytkowników
  • Zarządzanie dostępem
  • Sterowanie drzwiami
  • Zarządzanie windą
  • Obsługa strefą
  • Zarządzanie urządzeniami
  • Integracja kamer IP i wideorejestratorów
  • Interfejs mapy graficznej

Dopasowane licencje

System BioStar 1 pracuje w oparciu o jedną z kilku licencji, dostosowanych do potrzeb użytkownika aby spełnić oczekiwania użytkownika.

BioStar Standard Edition

Licencja SE zapewnia możliwość kontroli do 512 urządzeń kontroli dostępu, a także funkcje takie jak: antypassback, strefa muster, powiadomienia e-mail i możliwości mapy graficznej.

BioStar 1 Basic

Licencja Basic jest wymierzona dla średniej wielkości firm. W tej licencji mamy możliwość do podłączenia 20 urządzeń, połączenia z różnymi bazami danych, monitoring zdarzeń, rejestracja czasu pracy i generowania raportów.

Kontrola dostępu BioStar 1 Wideofon

BioStar VideoPhone

BioStar 1 VideoPhone jest oprogramowaniem wideofonu opartym na sieci TCP/IP zastępującym tradycyjny, analogowy wideofon.  Czytniki Suprema, które mogą zostać wykorzystane do obsługi wideofonu to FaceStation, a także BioStation T2. Aplikacja daje możliwość użytkownikowi zobaczenia, kto stoi przed drzwiami i ich otwarcia w razie zgody.

Właściwości rejestracji czasu pracy

Licencja BioStar 1 Standard Edition została wyposażona w funkcje rejestracji czasu pracy. Do tych funkcji należą: zmiany, harmonogramy pracy, urlopy. Za pośrednictwem wyżej wymienionych funkcji BioStar może wymusić na pracownikach poprawną autoryzację na czytnikach. Do dyspozycji mamy również szereg raportów dotyczących rejestracji czasu pracy.

Kontrola dostępu BioStar 1

Centrum pobierania

Pakiety instalacyjne

Urządzenia

Konfiguracja

GÓRA